توسعه کامل پشته وب و هوش مصنوعی با Python (جنگو)

نوشته شده در: Oct 11, 2021
توسعه کامل پشته وب و هوش مصنوعی با Python (جنگو)

شرح

MASTERCLASS ، دوره کلاس جهانی - FULL STACK WEB توسعه ، یادگیری ماشین + ادغام AI

تسلط بر مفاهیم عملی و نظری

این دوره آموزش کامل ساخت وب ، جنگو و هوش مصنوعی ، شما را با طیف کاملی از مهارت ها و زبان های نرم افزاری هدایت می کند ، و شما را قادر می سازد تا یک توسعه دهنده فوق العاده درخواستی باشید. ترکیبی از امکان ایجاد وب سایت های کامل و یادگیری ماشین و مدل های هوش مصنوعی بسیار نادر است - چیزی که به آن unAIcorn گفته می شود. این دقیقاً همان چیزی است که تا پایان این دوره قادر به انجام آن خواهید بود.

چرا به این دوره نیاز دارید؟

این که آیا می خواهید در فن آوری به یک شغل پردرآمد بپردازید ، آرزو دارید نمونه کارهایی بسازید تا بتوانید قراردادهای از راه دور را امضا کنید و از ساحل کار کنید ، یا اینکه می خواهید راه اندازی فن آوری خود را توسعه دهید ، این دوره برای اینکه شما را با مهارت ها و دانش لازم برای توسعه شما به یک UnAIcorn تبدیل کند ، ضروری است.

فرقی نمی کند که شما یک مبتدی کامل نرم افزار باشید یا یک پیشکسوت فصلی. این دوره تمام خلاsهای موجود را پر خواهد کرد. من با تجربه کامل یادگیری در کنار شما خواهم بود.

چه چیزی از این دوره خواهید گرفت

من به شما مثالهای ساده ، دستورالعمل ها ، مشاوره ها ، بینش ها و منابعی می دهم تا بتوانید گام های ساده ای برای شروع برنامه نویسی برنامه های خود بردارید ، مشکلاتی را که به شما الهام می گیرند و "ذهنیت توسعه دهنده" را برای حل مسئله به شما القا کند.

من فقط شما را در انتهای عمق پرتاب نمی کنم - من منابع شما را برای یادگیری و توسعه آنچه شما نیاز دارید با سرعت مناسب برای شما فراهم می کنم و سپس به شما کمک می کنم تا به خط پایان بروید. مطالعات نشان داده است که برای یادگیری موثر از دوره های آنلاین ، هر یک باید حدود ده دقیقه به طول انجامد. بنابراین برای به حداکثر رساندن تجربه یادگیری خود ، تمام سخنرانی های این دوره در حدود این زمان یا کمتر ایجاد شده است.

دوره من تمام جنبه های مورد نیاز را برای دستیابی به شما در مسیر تبدیل شدن به یک توسعه دهنده موفق یادگیری وب ، نرم افزار و ماشین ادغام می کند. من آموزش می دهم و من با تمرین های زنده و عملی در سراسر هریک از بخش ها تبلیغ می کنم.با پرداخت هزینه کم برای این دوره ، من معتقدم که ارزش خود را پس می گیرید ، در زمان اتمام آن بسیار بیشتر.

از خود بپرسید - تسلط بر طیف کاملی از مهارت ها در برخی از جذاب ترین زمینه های نرم افزار برای شما چقدر ارزش دارد؟

چقد طول میکشه؟

اگرچه همه افراد متفاوت هستند ، اما به طور متوسط ​​دانشجویان و دانشجویان موجود بین 1 تا 6 ماه طول می کشد تا دوره را طی کنند ، در حالی که مهارت ها و دانش خود را در این راه توسعه می دهند. بهتر است مطالب را سریع مرور نکنید و به جای آن تعداد انگشت شماری از سخنرانی ها را بخوانید ، مفاهیم را با برنامه نویسی ، خودتان امتحان کنید و پس از اینکه احساس کردید اصول آن سخنرانی ها را درک کرده اید ، به کار خود ادامه دهید.

این برای کی نیست

این دوره برای کسی نیست که به دنبال رفع یک کلیک باشد. اگرچه مسیری را به شما ارائه می دهم كه به اندازه كافی پیموده باشد و این می تواند سفری آرام باشد اما برای تحقق آن از شما زمان و تلاش می خواهد. اگر شما علاقه مند نیستید که انرژی خود را برای دستیابی به مهارتهای واقعی خود بیشتر کنید ، ممکن است این دوره مناسب شما نباشد.

اگر من خوشحال نباشم ضمانت برگشت وجهی وجود دارد؟

کاملا. من اطمینان دارم که دوره من ارزش بیشتری از شما برای دوره صرف خواهد کرد. به عنوان یکی از برجسته ترین مربیان Udemy شعار من "موفقیت تو موفقیت من است" است. اگر در طی 30 روز اول احساس می کنید که دوره من به شما در دستیابی به اهداف خود کمک نمی کند ، بدون هیچ سوالی ، تخفیف کامل دریافت می کنید.

چه موادی گنجانده شده است؟

اکثر سخنرانی هایم را به عنوان ویدئو انتخاب کرده ام تا بتوانید هنگام گذراندن هر یک از حوزه های دوره ، صدای من را بشنوید و کارهای من را ببینید. من مجموعه گسترده ای از پروژه های عملی را در اختیار شما قرار می دهم که می توانید در آینده با استفاده از کلیپ های مقدماتی و آزمونها در هر بخش ، مهارت های خود را در آینده به نمایش بگذارید و اطمینان حاصل کنید که مفاهیم را به طور موثر درک می کنید.

من به مرور و با گذشت زمان مطالب و منابع بیشتری را به دوره اضافه خواهم کرد. اگر در حال حاضر مطمئن نیستید ، دوباره اینجا را چک کنید و در صورت تمایل می توانید هرگونه سوال یا درخواست برای شما پیامی ارسال کنید.

بنابراین پیش بروید و هنگامی که روی صفحه نمایش خود آماده شدید ، بر روی دکمه "خرید اکنون" کلیک کنید.

من مشتاقانه منتظر دیدن شما در این دوره هستم.

این دوره برای چه کسانی است:
مبتدیان کامل که به دنبال یادگیری از صفر هستند
توسعه دهندگان فصلی که به دنبال ارتقا مهارت های خود و متنوع سازی نمونه کارها هستند
هر کسی که به دنبال توسعه مهارت های فنی خود است


مباحث گنجانده شده

  • What is AI ?
  • Introduction to AI
  • What is OpenCv ?

به اشتراک بگذارید